Sports

Daugavpils novada Dāmu un Kungu volejbola komandas piedalījās Latvijas sporta veterānu savienības finālsacensībās volejbolā, kuras notika 5. martā Jelgavā.

Dāmu komanda vecuma grupā 35+ gadi izcīnīja pirmo vietu, aiz sevis atstājot Jelgavas un Jūrmalas pilsētu komandas, un finālspēlē sīvā cīņā uzvarēja Rīgas pilsētas komandu. Dāmu volejbola komandas sastāvā spēlēja: Natālija Ģeriņa, Irīna Žukovska, Evita Miglāne, Natālija Pumpiņa, Ilze Žukovska, Olga Rabkeviča, Līga Akerberga, Sana Catlakša, Galina Koblenca un Jūlija Skridla, sieviešu komandas pārstāvis ir Ambeļu pagasta sporta darba organizators Raimonds Rajeckis un komandas kapteine Sana Catlakša.

Tik pat teicami spēlēja arī novada Vecsalienas pagasta sporta darba organizatora un vienlaikus novada deputāta Vjačeslava Moskaļenko vadītā vīriešu volejbola komanda. Kungu komanda vecuma grupā 50+ gadi, ņemot piemēru no dāmām, sasparojās un uzvarēja Valmieras, Jelgavas, Jūrmalas un finālspēlē – Liepājas pilsētas (Kurzemes sports) komandas, rezultātā iegūstot pirmo vietu. Vīru komandā spēlēja: Aleksandrs Sibircevs, Juris Lauskis, Juris Ločmelis, Ivans Teresčenkovs, Jevgenijs Stepanko, Andrejs Ivanovs, Ilmārs Rutkovskis, Jevgēnijs Čestjakovs.

Apsveicam ar augstajiem rezultātiem!

Edgars Miglāns
Sporta nodaļas vadītājs

Ik gadu janvāra pēdējā sestdienā Sēlijā – Neretā, Aknīstē, Viesītē un Jaunjelgavā uz senioru „Sēlijas kausu” volejbolā ierodas komandas no Vidzemes, Kurzemes, Zemgales, Latgales, Rīgas un Sēlijas. Šogad „Sēlijas kauss” notika 30.janvārī, un uz sacensībām bija ieradušās komandas no vairākiem Latvijas novadiem, Rīgas un Lietuvas Rokišķu volejbolisti, tostarp arī četras komandas no Daugavpils novada.Visu komandu volejbolisti un volejbolistes rādīja augstu meistarību, ar ko iepriecināja skatītājus un „uzkurināja” emocijas laukumā nākošā punkta izspēlei.Novada sieviešu un vīriešu volejbola komandas „Ambeļi” un „Červonka” cīnījās katra savā grupā.
Sacensību rezultātā sieviešu volejbola komanda „Ambeļi” 35 + grupā ieguva 2. vietu, vīriešu komanda „Červonka” 40 + grupā ierindojās trešie, savukārt Sēlijas kausu un 1. vietu spraigā cīņā ieguva vīriešu komanda „Červonka” grupā 50 +.

Paldies komandu treneriem – Raimondam Rajeckim un Vjačeslavas Moskaļenko par komandu sagatavošanu sacensībām. Pateicība Daugavpils novada domei, Ambeļu un Vecsalienas pagasta pārvaldēm par finansiālo atbalstu.

Lāčplēša kausu izcīna komandas “Červonka” volejbolisti

Daugavpils novada tradicionālo Lāčplēša kausu MIX komandām izcīna Vecsalienas pagasta komandas „Červonka” volejbolisti.

9.novembrī Sventes vidusskolas sporta zālē notika Daugavpils novada tradicionālā starpnovadu SIA „Lat Topo” kausa izcīņa volejbolā MIX komandām, veltīta Lāčplēša dienai ar 4 komandu piedalīšanos.

Uzvarot visās spēlēs un zaudējot tikai vienu setu ar 8 izcīnītājiem punktiem, 1. vietu izcīnīja Vjačeslava Moskaļenko trenētā Vecsalienas pagasta komanda, kuras sastāvā zelta medaļas izcīnīja Kaspars Orbidāns, Jevgēnijs Gridasovs, Igors Asčuks, Ruslans Jefimovs, Irina Iļjina, Dmitrijs Lavrenovs, Iļja Moskaļenko un spēlējošais treneris Vjačeslavs Moskaļenko. Otro vietu ar 5 punktiem izcīnīja tradicionālie Lāčplēša kausa dalībnieki – Līvānu novada volejbolisti un trešajā vietā – pagājušā gada kausa ieguvēji – Līksnas pagasta komanda ar 4 punktiem. Laukuma saimnieki, Sventes pagasta komanda, bija ļoti viesmīlīga, un ar izcīnīto 1 punktu ierindojās ceturtajā vietā.
Par turnīra labākajiem spēlētajiem žūrijas komisija atzina Ruslanu Jefimovu no Vecsalienas, Danu Kirilovu no Līvāniem, Dmitriju Meinertu no Līksnas un Ingu Mukāni no Sventes pagasta komandas.

Dalībniekus sveica, piemiņas kausus, medaļas un diplomus pasniedza novada domes deputāts un SIA „LatTopo” darbinieks un sacensību dalībnieks Jevģēnijs Gridasovs un novada Sporta nodaļas vadītājs Eduards Lihoveckis.