Klubs

09. martā klubā “Vecsaliena” tika sapulcējušas dāmas uz sieviešu pasākumu “ Pie tējas tases”. Sievietes pārrunāja aktuālus jautājumus, darba jautājumus, kā arī dalījās pieredzē par rūpēm saimniecībā. Pasākuma turpinājumā sievietes dejoja, spēlēja  un baudīja saldo kliņģeri ar tēju.

Bērnu rīts

29. decembrī notika bērnu rīts. Pasākuma piedalījas ne tikai pašie jaunākie pagasta iedzīvotāji, bet arī jaunieši. Izklaides programmu priekš mazajiem iedzīvotājiem sagatavoja SIA “ FEST” no Daugavpils. Pasākuma laikā visi klātesošie kopā ar Buratīno, Luntiku, Papo Karlo, Sniegbaltīti un Salaveci dziedāja, dejoja un rotaļājās. Salavecis, kā jau ierasts, sarūpēja dāvanas skaistākajiem kostīmiem un maskām, kā arī saldumus par noskaitītiem dzejoļiem. No pasākuma visi devās uz mājām labā noskaņojumā ar garšīgajām dāvaniņam.

Zemnieku vakars

25. decembrī 2015. gadā plkst. 19.00 Vecsalienas pagasta pārvaldes klubā notika Zemnieku vakars, kura piedalījas netikai pagasta iedzīvotāji, kā arī ciemiņi no kaimiņ pagastiem. Visus klātesošus ar Ziemassvētkiem un Jauno Gadu( nastupajuscem) apsveica Salavecis! Zemniekiem par viņu grūtajiem darbiem tika pasniegti diplomi no Vecsalienas pagasta pārvaldes, kā arī nelielas piemiņas – dāvanas. Izklaidēja klātesošus sieviešu kluba “Červonkas damas”aktivisti. Programmā notika gan jautras spēles, gan dejas. Foajē varēja ikviens pacienāties ar karsto kafiju, tēju ar klinģeri. Lielu paldies pagasta jauniešiem par palīdzību svētku organizēšanā.

Vecsalienas pagasta pārvaldes kultūras pasākumu organizatore Rita Pišcika:

mob.talrunis 26232451

Tradicionālie svētki:

  • Lieldienas ar floristikas un amatierdarbu izstādi
  • Bērnības svētki
  • Pensionāru balle ar amatierdarbu izstādi
  • Līgo vakars
  • Pasākumi skolēnu brīvdienās
  • Ziemassvētku un Vecgada pasākumi

Vecsalienas pagastā 10.maijā notika senioru un invalīdu ar ierobežotam vajadzībām Lietussargu un spieķīšu balle.

Pasākumā tika uzaicināts Salienas sieviešu ansamblis ar dziesmu programmu. Balles laikā notika dejas dzīvās mūzikas pavadījumā , kā arī labāko spiekīšu un lietussargu apbalvošana.