Daugavpils novada domes deputātu iedzīvotāju pieņemšana 2017.gada martā

 

Janīna Jalinska 06.03.

13.03.

20.03.

27.03.

Vaboles pagasta pārvalde

Demenes pagasta pārvalde

Līksnas pagasta pārvalde

Kalkūnes pagasta pārvalde

15.00-16.00

14.00-15.00

14.00-15.00

14.00-15.00

Arvīds Kucins 06.03.

13.03.

20.03.

27.03.

Maļinovas pagasta pārvalde

Višķu pagasta pārvalde

Kalupes pagasta pārvalde

Dubnas pagasta pārvalde

15.00-16.00

15.00-16.00

15.00-16.00

15.00-16.00

Daina Amosova 16.03.

30.03.

Kalkūnes pagasta pārvalde

Kalkūnes pagasta pārvalde

14.00-17.00
15.00-17.00
Jānis Belkovskis 06.03.

20.03.

Špoģu vidusskola
Ambeļu pagasta pārvalde
15.00-18.00

15.00-17.00

Andrejs Bruns 13.03.

21.03.

Laucesas kultūras nams, Mirnijs Sabiedriskais centrs „Laucesa”, Laucesa 9.00-12.00

9.00-12.00

Valērijs Hrapāns 01.03.

14.03.

14.03.

15.03.

Tabores pagasta sabiedriskais centrs

Skrudalienas pagasta Silenes kultūras nams

Daudzfunkcionālais centrs “Skrudaliena”

Salienas pagasta pārvalde

15.00-16.00

10.00-11.00

13.00-14.00

12.00-13.00

Roberts Jonāns 14.03. Sventes pagasta pārvalde 10.00-12.00
Viktors Kalāns 06.03.

20.03.

Kalkūnes pagasta pārvalde

Sventes pagasta pārvalde

10.00-13.00

10.00-13.00

Edgars Kucins 07.03.

 

14.03.

Naujenes jaunatnes un sporta centrs,  Daugavas iela 34, Krauja
Naujenes jaunatnes un sporta centrs,  Daugavas iela 34, Krauja
15.00-18.00
16.00-18.00
Jānis Kudiņš 06.03.

 

20.03.

 

Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils
Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils
13.00-15.00

 

13.00-15.00

Janīna Kursīte 10.03.

 

24.03.

 

31.03.

 

Latgales partijas birojs, Rīgas iela 20, Daugavpils

Latgales partijas birojs, Rīgas iela 20, Daugavpils

Latgales partijas birojs, Rīgas iela 20, Daugavpils

10.00-12.00

 

10.00-12.00

 

10.00-12.00

Juris Livčāns 15.03.

15.03.

21.03.

21.03.

Vecsalienas pagasta pārvalde

Salienas pagasta pārvalde

Biķernieku pagasta pārvalde

Maļinovas pagasta pārvalde

10.00-11.30

12.00-13.30

11.30-13.00

13.30-15.00

Anita Miltiņa 13.03.

20.03.

SIA „LLKC”, Sēlijas iela 25, Daugavpils

SIA „LLKC”, Sēlijas iela 25, Daugavpils

9.00-12.00

9.00-12.00

Vjačeslavs Moskaļenko 01.03.

14.03.

15.03.

21.03.

21.03.

22.03.

Tabores pagasta sabiedriskais centrs

Skrudalienas pagasta Silenes kultūras nams

Vecsalienas pagasta pārvalde

Biķernieku pagasta pārvalde

Maļinovas jauniešu centrs

Kalkūnes pagasta pārvalde

15.00-16.00 10.00-11.00

10.00-11.00

11.30-12.30

13.30-14.30

16.00-17.00

Aivars Rasčevskis 14.03.

14.03.

15.03.

 

15.03.

21.03.

22.03.

Skrudalienas pagasta Silenes kultūras nams

Daudzfunkcionālais centrs “Skrudaliena”

Vecsalienas pagasts, kafejnīca “Pie Červonkas pils”

Salienas pagasta pārvalde

Dubnas pagasta pārvalde

Kalkūnes pagasta pārvalde

10.00-12.00

13.00-15.00

10.00-12.00

 

12.00-14.00

15.00-17.00

16.00-18.00

Aleksandrs Sibircevs 14.03.

24.03.

Sventes vidusskola

Sventes vidusskola

16.00-18.00

16.00-18.00

Aleksandrs Studeņņikovs 28.03. Biķernieku pagasta pārvalde 8.30-9.30